Piotr Woźniak – Przygody Buchanki na Jedwabnym Szlaku

Klub Podróżnika zaprasza
10 stycznia 2019, godz. 18.00
Sala K 1, WSG, ul. Naruszewicza 11, Bydgoszcz

Robert Woźniak– Przygody Buchanki na Jedwabnym Szlaku

W 2018 roku wraz z grupą odbyli wyjątkową podróż. Pokonali ponad 15 000 km przez terytorium 13 krajów w zaledwie miesiąc.

Robert od kilku lat podróżuje po świecie samochodem wraz z przyjaciółmi. Brzmi jak slogan rozpoczynający spotkanie AA i tak w sumie jest. Podróżowanie, bowiem uzależnia i to bardzo, ale na szczęście jest to pozytywne uzależnienie.

W 2018 roku wraz z grupą odbyli wyjątkową podróż. Pokonali ponad 15 000 km przez terytorium 13 krajów w zaledwie miesiąc. Dodatkowo, żeby podnieść sobie poprzeczkę zrobili to 30 – letnim UAZem „Buchanka”, który nie jest ani komfortowy, ani bezawaryjny. W Polsce jest jeszcze tylko kila osób, które odważyły się ruszyć UAZem w świat. Podczas wyprawy przeżywali niesamowite przygody, odwiedzali egzotyczne miejsca i spotykali wspaniałych ludzi, zarówno mieszkańców odwiedzanych krajów jak i innych podróżników.  I o tym wszystkim właśnie opowiada historia „Przygody Buchanki na Jedwabnym Szlaku”. Nie jest to typowe spotkanie podróżnicze a opowieść o przygodach, potwierdzona ciekawymi zdjęciami i dużą ilością podpowiedzi dla osób chcących przeżyć swoją własną przygodę.
Dariusz Metel
Agata Kosmalska

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *