Grafik

Grafik spotkań

czerwiec  SPŁYW KAJAKOWY – zgłoszenia

wrzesień – kwiecień        Pogawędki podróżnicze przy ciasteczku 

wrzesień – kwiecień        Prezentacje podróżnicze (grafik ukaże się w sierpniu)

czerwiec i wrzesień         wyjazd do Danii – zgłoszenia

maj – wrzesień przerwa

Spotkania  podróżnicze

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań podróżniczych połączony z warsztatami, wymianą doświadczeń i dyskusjami o kulturze oraz tradycjach. Odwiedzimy Polskę, Europę, Azję, Amerykę i Afrykę, postaramy się dotrzeć na Arktykę. Zaprosimy do poznania codziennego życia mieszkańców 7 kontynentów, ich tradycji, kultury, tajemnic i zwyczajów. Zajrzymy do kuchni i dowiemy się, jakie są lokalne przysmaki czterech stron świata. Północ, południe, wschód, zachód i człowiek.
Nasza propozycja oparta jest na działalności aktywnie działającego Klubu Podróżnika od 2011 roku. Spotkania, prezentacje, filmy, dyskusje i rozmowy wtajemniczały słuchaczy i uczestników w inny świat, czasem tak różny, że nieco niezrozumiały dla nas nas – Polaków i Europejczyków.

Od 2024 roku rozpoczynamy spotkania GAWĘDY i ROZMOWY PRZY CIASTECZKU dla wszystkich zainteresowanych. Projekt obejmuje spotkanie przy kawce, herbatce i smacznej drożdżówce. Goście będą mieli czas na wymianę doświadczeń, opowiadanie o swoich przygodach oraz na wspólne zaplanowanie nowych wyjazdów. Spotkania będą zamknięte. Prosimy zainteresowanych o przesłanie swojej chęci uczestnictwa.

Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby pokazać swoje prezentacje i poruszyć nowe tematy. Rezerwacja: redakcja.dookolaswiata@gmail.com

Zapraszamy

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
I piętro – Sala Konferencyjna
Ul. Gdańska 5, 85-005 Bydgoszcz 

Organizator: Fundacja Dookoła Świata