Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Odwiedzający stronę wyraża zgodę na przetwarzanie przez Administratora strony danych osobowych podanych przez niego w procesie rejestracji konta na kikmuzeum.pl  Podanie danych osobowych przez Odwiedzającego jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Odwiedzającego może uniemożliwiać świadczenie internetowych usług drogą elektroniczną.

2. Dane osobowe przetwarzane są przez Administratora:

FUNDACJA DOOKOŁA ŚWIATA 
ul. Bielska 1, Myślęcinek, 86-031 Osielsko k.Bydgoszczy
NIP 554 295 15 79
Regon 367613184
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
XIII Wydział Gospodarczy KRS
pod numerem KRS 0000683147

3. Dane osobowe Odwiedzającego są przetwarzane w celu świadczenia usług drogą elektroniczną. W celu realizacji zgłoszeń lub zamówień, dane mogą być udostępniane firmie spedycyjnej (w celu realizacji wysyłki zamówionego towaru).

4. W przypadku wyrażenia przez Odwiedzającego dodatkowej zgody dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu informowania Odwiedzającego o nowych spotkaniach, warsztatach, zajęciach, edukacyjnych, wystawach przygotowywanych przez Fundację Dookoła Świata

5. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

6. Odwiedzający ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe mogą być poprawiane lub usuwane po zalogowaniu się na konto Użytkownika.

7. Odwiedzający podając swoje dane oświadcza, iż są to jego prawdziwe dane.