Krzysztof Deszczyński – Kolory Deszcza – Birma

Bydgoski Klub Podróżnika
zaprasza
w czwartek 12 października 2017, o godz. 18.00
Wyższa Szkoła Gospodarki, budynek K, ul. Naruszewicza

KRZYSZTOF DESZCZYŃSKI

KOLORY DESZCZA…BIRMA

Prezentacja związana jest z wydaniem książki fotograficznej pod tym samym tytułem. Prelekcja to opowieść o Birmie obserwowanej przez autora w latach 2010-2013, ilustrowana 300 sugestywnymi, niebanalnymi zdjęciami. Ukazuje Birmę jako kraj wielokulturowy, barwny, piękny i nieobliczalny.

Krzysztof Deszczyński – aktor, fotograf, scenarzysta i reżyser, manager kultury. Zodiakalny koziorożec. Podróżnik. Uzależniony od AZJI. Wydał dwie książki: „Panie Smoleń! – co tam słychać u Laskowika?” i „Jubileusz czyli 50 LAT WĄTROBY Bohdana SMOLENIA”. Jest autorem kultowego programu kabaretowego „6 dni z życia kolonisty”
z udziałem B. Smolenia. Napisał i wyreżyserował wiele widowisk estradowo – telewizyjnych dla dzieci z cyklu „Dziecko potrafi”. Jest scenarzystą i reżyserem dwóch spektakli, które swoje premiery miały w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Jeden z nich to musical dla dzieci „Dookoła Karuzeli” z muzyką Jacka Piskorza i Zbigniewa Górnego, w maju 2015 r. Drugi „IDĘ W TANGO” oparty na tekstach piosenek Mariana Hemara, 16 października 2016 r. 01 grudnia 2016 r. wydał książkę „KOLORY DESZCZA…BIRMA”
w wydawnictwie SORUS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *