Joanna Wieczorek – Senegal

Bydgoski Klub Podróżnika
zaprasza 07 grudnia 2017
na prelekcję:

Joanna Wieczorek – Senegal

W połowie czerwca przylatuje do Warszawy z Senegalu (Afryka Zachodnia) Joanna Wieczorek – Dieng. Jak mówi o sobie 'kobieta spełniona, samodzielna i samostanowiąca. Z urodzenia Słowianka z zamiłowania Ziemianka”. Przeszła swoją osobistą drogę przemiany od pracy na etacie do realizacji swoich pasji – działań z ludźmi dla życia w pełnym rozkwicie. Wiosną 2013 roku odeszła z pracy w korporacji i kupiła bilet w jedną stronę do Azji by nieoczekiwanie zamieszkać w Afryce Zachodniej.

W swoich podróżach przez świat, przez życie i wgłąb siebie poznałam niezwykłych ludzi, odkryłam wiele skarbów, piłam kawę z niewidzialnymi ludźmi, śpiewałam do wody, rozkładałam ręce w geście poddania i spotkałam afrykańskiego dżina. O przemianie życia opowiadam w swojej książce ‘Wszystkie Barwy Słońca – historia prawdziwa własnoręcznie uszyta’, którą będzie można nabyć  z autografem podczas spotkań.

Od 2 lat mieszkam w Senegalu wraz z mężem – lokalnym uzdrowicielem i biznesmenem. Prowadzę sesje on-line dla życia w pełnym rozkwicie  oraz pobyty w Senegalu dla kobiet o tematyce kulturowo-przyjemnościowej  Radosne Kobiety W Słonecznym Senegalu. Zapisy na www.joannawieczorek.com

Fb: @joanna p wieczorek lub email info@joannawieczorek.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *