PODRÓŻ ŚWIATŁOCZUŁA z Joanną P. Wieczorek – 21.10.2021

PODRÓŻ ŚWIATŁOCZUŁA z Joanną P. Wieczorek

czwartek 21.10.2021, godz. 17.15

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
ul. Gdańska 5

To podróż pełna opowieści o tym co się może wydarzyć gdy kobieta odchodzi z korporacji i kupuje bilet w jedną stronę do Azji, a potem trafia do Afryki by poślubić lokalnego uzdrowiciela i co było dalej?. Zapraszamy na barwną, słoneczną i mistyczną podróż przez kraje Azji, półwyspu arabskiego i do Afryki: Senegal i Zanzibar.

Joanna gościła w Bydgoszczy w 2017 z pokazem o Senegalu. W 2018 pomagała mediom w obsłudze Mundialu, gdzie Polska grała z Senegalem. Potem pracowała na tropikalnym Zanzibarze. Na spotkaniu opowie o kulisach podróży, przemianach i zmianach, czy warto odchodzić z korporacji, odwadze i śmiałości do życia lub wszelkich innych pytaniach.

Joanna – autorka światłoczuła, podróżniczka, trenerka holistyczna. Kończy aktualizację książki „Wszystkie Barwy Słońca” (ukaże się w 2022r), prowadzi warsztaty o mocy osobistej, konsultacje prywatne, sesje mentoringu, wykłady dla firm oraz podróże kobiet  #baobabki. Podczas jej pobytu w Bydgoszczy istnieje możliwość umówienia się na konsultacje prywatne lub udziału w warsztacie. Informacje u Joanny tel. 669 989 219

www.joannawieczorek.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *