Wprawa Złombol, czyli Wysłużonym Ikarusem na Nordkapp!

Bydgoski Klub Podróżnika
Zaprasza
13 listopada 2014, godz. 18.00, WSG, sala K1, ul. Naruszewicza
Na prelekcję Tomka Jelenia
Wprawa Złombol, czyli Wysłużonym Ikarusem na Nordkapp!

6163 km wybiło na liczniku przemierzając tajgę, tundrę, koło podbiegunowe,aby dotrzeć na Nordkapp i zobaczyć niepowtarzalny widok na Morze Barentsa. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wyprawa odbyła się w iście ułańskim stylu, czyli autobusem miejskim marki Ikarus.

6163 km wybiło na liczniku przemierzając tajgę, tundrę, koło podbiegunowe,aby dotrzeć na Nordkapp i zobaczyć niepowtarzalny widok na Morze Barentsa. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wyprawa odbyła się w iście ułańskim stylu, czyli autobusem miejskim marki Ikarus. Autobusem, który przez 23 lata woził mieszkańców Gdańska. Cały wyjazd odbył się w ramach legendarnego charytatywnego rajdu Złombol. Było extremalnie, był potężny dystans, było duże ryzyko i była wielka przygoda! Zapraszamy na opowieści i film poświęcony akcji ZŁOMBOL.
Tomek Jeleń- z wykształcenia inżynier budownictwa, na co dzień prowadzi w Bydgoszczy firmę projektową. Pasjonata niekonwencjonalnych podróży na własna rękę. Zawsze ciekawy świata i ludzi- uwielbia sport, jazdę motocyklem, rowerowe podróże, muzykę oraz wszelkiego rodzaju aktywności przez duże A. Nie znosi bezczynności! Życiowe motto Tomka: „Świat jest książką. Ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko pierwszą stronę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *