12 x śmierć w Tajlandii – Michał Pauli

Bydgoski Klub Podróżnika

Czwartek 17-11-2011 o godz. 18.00 Budynek „K” Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Zapraszamy na spotkanie z Michałem Pauli

Michał, były student Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych w trakcie swoich podróży po Tajlandii poznał wspaniałą kulturę tego kraju, niezwykłość położenia, przyjaznych ludzi, najpiękniejsze zakątki i wyspy z białymi plażami. W 2003 roku przygnębiająca jesień w kraju i niepokój w interesach zachęcił Michała do kolejnej podróży do Krainy Uśmiechów.

Przez nieuwagę oraz wiarę w szczerość ludzi spędził w jednym z najcięższych, więzieniu ? słynnym Bang Kwang sześć koszmarnych lat. Azjatyckie więzienia mają opinię najcięższych na świecie. Samo trafienie tam jest wystarczającym wyrokiem. Za przesyłkę tabletek Ekstasy Michał został skazany na 12 kar śmierci.
Do 2004 roku zajmował się ceramiką artystyczną, jednak koleje losu sprawiły, że znalazł się w Tajlandii. Tam zaczął się koszmar. O tym, dlaczego się tam znalazł, jak wyglądało jego życie więzienne, w jaki sposób walczył o przetrwanie, opowiada w swojej książce „12 x śmierć. Opowieść z Krainy Uśmiechów”.
Na najbliższym spotkaniu w Klubie Podróżnika opowie jak wygląda życie zza tajskich krat oraz jak zmieniła go sześcioletnia droga przez piekło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *